Płaszcze zimowe męskie

Męski płaszcz zimowy z krytym zapięciem

Wysokiej jakości męski polarowy płaszcz o prostym kroju z kołnierzem i ukrytym zapięciem na guziki. Płaszcz posiada dwie kieszenie na paski i jedną wewnętrzną na dokumenty. Podszewka ocieplona polarem.

Cena w momencie recenzji: 543 zł

Jeśli myślisz, że mężczyźni nie znają mody aż do mroźnych dni, to się mylisz. Ona nie tylko nosi czysto sportowe kurtki narciarskie! Nie gardzą płaszczem zimowym, który ma wiele zalet i zastosowań. Zdecydowanie ciepły i atrakcyjny o ponadczasowym wyglądzie. Męskie płaszcze zimowe to nie tylko przywilej starszych pokoleń, ale także nastolatki i mężczyźni po trzydziestce się w nich zakochali.

Do biura, szkoły czy spotkania biznesowego możesz udać się w eleganckim męskim zimowym płaszczu. Czarne modele zapinane na guziki lub zamki spełnią swoją funkcję! Czarny, brązowy, szary, niebieski i beżowy nie mają konkurencji. Sportowe męskie płaszcze z funkcjonalnymi elementami, a jednocześnie gustowne, zachwycą młodych i starszych panów! Dżinsy i wizytowe spodnie można nosić z bardziej eleganckimi modelami. Kiedy mężczyzna uzupełnia swój modny strój szalikiem, czapką lub czapką, wiele kobiet spogląda za niego! Będzie wyglądał jak prawdziwy dżentelmen w męskich płaszczach!